Postřikovací technice rozumíme

TRYSKY

 

Turbodrop HiSpeed

Dvojštěrbinová injektorová tryska s asymetrickým úhlem. Ošetření z obou stran rostlin i při vyšší rychlosti. „Růžové“ keramické jádro zajišťuje velmi  vysokou životnost trysky. Vhodná pro aplikaci za větrného počasí. Využitelný tlak je 2,5 - 8 atm, optimální je 4-8 atm. Velikosti 025 a 04 jsou zařazené v třídě omezení úletu (TOU) 90 % i při vyšší rychlosti (max. 15 km/h).

Turbodrop

Velice odolná injektorová tryska s minimálním odnosem a odpařením. Vhodná pro aplikaci za větrného počasí. Využitelný tlak je 3-10 atm, optimální je 5-8 atm.

       

AirMix

Plastová injektorová tryska pro univerzální použití. Vhodná i pro aplikaci za větrného použití. Využitelný tlak 1-6 atm, optimum 2-4 atm. Díky příznivé ceně je vhodnou základní tryskou pro uživatele s menší výměrou.

Šestiotvorová tryska

Tryska se používá pro přihnojení agresivními kapalnými hnojivy (DAM390 apod.) maximálně do poloviny sloupkování. Dávkovací otvor z růžové keramiky má velmi vysokou otěruvzdornost. 6 výstřikových otvorů umožňuje aplikovat hnojivo velkými kapkami, které snáze odkápnou z listu na půdu a nedochází tak k popálení rostlin. Barevné označení jednotlivých velikostí trysek odpovídá dávkovací tabulce ISO.

 

 

 

 

 

 

Služby

Ke stažení

Naše firma

Naši partneři

Agripp Agrotop Brautigam LH Agro

    
 Postřikovače.cz    Agrima      PL
Dagros Agro Tech HK  Rank Car