Terminály

 

TOUCH1200®

Je terminál ISOBUS nejnovější generace, použitelný na výšku nebo na šířku. Na displeji 12,1“ je možné zobrazit až pět funkcí najednou. Nabízí veškeré funkce pro řízení postřikovače. Lze dovybavit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control. Umožňuje přenos dat na USB flash disk.

řízení dávky:  navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

    

TOUCH800®

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Veškeré funkce řízení postřikovače lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). Umožňuje přenos dat na USB flash disku. Dotykový 8“ displej umožňuje jedoduché a přehledné ovládání všechfunkcí.

řízení dávky navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

    

StopSpray

StopSpray s ISOBUS – je ekonomicky výhodná varianta systému navigace a řízení postřiku s GPS vypínáním sekcí. Základem je terminál TRACK-Guide, který lze doplnit o další aplikace. Řídit lze max. 9 sekcí.

řízení dávky navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO ANO ANO

    

   Software

 

SECTION-Control

Je software automatického vypínání sekcí u strojů s Isobus ve spojení s terminálem, TRACK-Leader a GPS signálem. SECTION-Control lze použít pro postřikovače, secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv.

 

TRACK-Leader

Je software navigatoru pro terminály, který umožňuje ve spojení s D-GPS přijímačem rovnoběžné, identické, vyhlazené a obrysové vedení stopy.

 

    

   Příslušenství

 

TANK-Control III

ISOBUS kompatibilní systém pro plnění nádrže a proplach postřikovače. Možnost výpočtu požadovaného množství postřiku. Ovládání funkcí na vnějším monitoru či pomocí terminálu v kabině.

   

   Antény

 

Přijímač signálu D-GPS Glonass AG-STAR 200

(Odchylka +/- 15 - 20 cm)

 

Přijímač signálu D-GPS - GLONASS NAV 900

(Odchylka +/- 15 cm)