Terminály

 

TOUCH1200®

Je terminál ISOBUS nejnovější generace, použitelný na výšku nebo na šířku. Na displeji 12,1“ je možné zobrazit až pět funkcí najednou. Je standardně vybaven GSM modemem, takže všechna data stroje mohou být zaslány přímo do farmpilot portálu. Nabízí veškeré funkce pro řízení postřikovače. Lze dovybavit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control. Umožňuje přenos dat na USB flash disk.

řízení dávky:  navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

    

TOUCH800®

Odpovídá standardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozici pro všechny stroje, které splňují tuto normu. Veškeré funkce řízení postřikovače lze doplnit aplikacemi TRACK-Leader (satelitní navigace), SECTION-Control (satelitní vypínání sekcí). Umožňuje přenos dat na USB flash disku. Dotykový 8“ displej umožňuje jedoduché a přehledné ovládání všechfunkcí.

řízení dávky navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO Lze dovybavit Lze dovybavit

    

StopSpray

StopSpray s ISOBUS – je ekonomicky výhodná varianta systému navigace a řízení postřiku s GPS vypínáním sekcí. Základem je terminál TRACK-Guide, který lze doplnit o další aplikace. Řídit lze max. 9 sekcí.

řízení dávky navigace: GPS vypínání sekcí:
ANO ANO ANO

    

   Software

 

SECTION-Control

Je software automatického vypínání sekcí u strojů s Isobus ve spojení s terminálem, TRACK-Leader a GPS signálem. SECTION-Control lze použít pro postřikovače, secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv.

 

TRACK-Leader

Je software navigatoru pro terminály, který umožňuje ve spojení s D-GPS přijímačem rovnoběžné, identické, vyhlazené a obrysové vedení stopy.

 

    

   Příslušenství

 

TANK-Control III

ISOBUS kompatibilní systém pro plnění nádrže a proplach postřikovače. Možnost výpočtu požadovaného množství postřiku. Ovládání funkcí na vnějším monitoru či pomocí terminálu v kabině.

   

   Antény

 

Přijímač signálu D-GPS Glonass AG-STAR 200

(Odchylka +/- 15 - 20 cm)

 

Přijímač signálu D-GPS - GLONASS NAV 900

(Odchylka +/- 15 cm)