TRYSKY

 

TurboDrop HiSpeed

Dvojštěrbinová injektorová tryska s asymetrickým úhlem. Ošetření z obou stran rostlin i při vyšší rychlosti. „Růžové“ keramické jádro zajišťuje velmi  vysokou životnost trysky. Vhodná pro aplikaci za větrného počasí. Využitelný tlak je 2,5 - 8 atm, optimální je 4-8 atm. Velikosti 025 a 04 jsou zařazené v třídě omezení úletu (TOU) 90 % i při vyšší rychlosti (max. 15 km/h).

TurboDrop

Velice odolná injektorová tryska s minimálním odnosem a odpařením. Vhodná pro aplikaci za větrného počasí. Využitelný tlak je 3-10 atm, optimální je 5-8 atm.

       

AirMix

Plastová injektorová tryska pro univerzální použití. Vhodná i pro aplikaci za větrného použití. Využitelný tlak 1-6 atm, optimum 2-4 atm. Díky příznivé ceně je vhodnou základní tryskou pro uživatele s menší výměrou.

Šestiotvorová tryska

Tryska se používá pro přihnojení agresivními kapalnými hnojivy (DAM390 apod.) maximálně do poloviny sloupkování. Dávkovací otvor z růžové keramiky má velmi vysokou otěruvzdornost. 6 výstřikových otvorů umožňuje aplikovat hnojivo velkými kapkami, které snáze odkápnou z listu na půdu a nedochází tak k popálení rostlin. Barevné označení jednotlivých velikostí trysek odpovídá dávkovací tabulce ISO.