Rekonstrukce postřikovačů

Provádíme opravy a rekonstrukce postřikovačů všech značek. Díky stavebnicovému systému jsme schopni opravit jednoduchou závadu i kompletně vybavit starý stroj, ze kterého zbyde např. pouze podvozek a nádrž. Používáme originální díly stejné kvality a se stejnou zárukou, jako na nových strojích.

Při výměně staré regulační armatury instalujeme pneumatickou regulační armaturu s okamžitou reakcí na změnu pojezdové rychlosti. Díky pneumatickému ovládání je také zaručena dlouhá životnost – vysoká odolnost vůči chemikáliím. Součástí sady jsou i pneumatické ventily zavírání sekcí a nerezová ovládací skříňka.

Výměna rozvodů kapaliny je prováděna pomocí nerezových trubek s bajonetovými držáky trysek s protiúkapovými ventily. Hadice jsou použity s dostatečnou tlakovou rezervou a v protichemickém provedení.

Pro filtraci postřikové kapaliny jsou instalovány sací a tlakové filtry, takže již není třeba filtrovat kapalinu v držácích trysek.

Při výměně čerpadla instalujeme výhradně spolehlivá pístomembránová čerpadla Annovi Reverberi.

Doporučujeme při rekonstrukci odpružená ramena s prostorovou konstrukcí, která zaručují vysokou spolehlivost i v těch nejtvrdších podmínkách. Ovládání z kabiny stroje, pracovní výška 60 až 250 cm, pracovní záběr 16 až 36 m.

Regulace dávky postřikové kapaliny je zajištěna na přání zákazníka od ruční regulace až po zcela automatickou s naváděcím systémem GPS.